BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Nattljusstake 5005853
nr 500 5853
Nattljusstake
Silver, England, 1800-tal, höjd: 10
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 10 december 2007
kl 16:15:19
500 kr
600 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.